Posted on Komentáře: 3

Gearbest sklady – už nefunguje skuste aliexpress.com

Gearbest nabízí na výběr dodání zboží ze skladů z EU, pro zákazníky je to výhoda zboží dostanou rychleji doba dodání je 3-7 dní.A zákazníci nemají starosti s dalšími poplatky jako například CLO a Daň. Gearbest má také sklad v české republice,doručení zboží je z tohoto skladu je stejné jako u ostatních českých eshopů.

Zde je seznam skladů:

Evropské sklady pro Gearbest:

Sklady Gearbest ostatní svět:

Rychle rostoucí obchod Gearbest se od roku 2014 rozrostl a stal se jedním z 500 nejnavštěvovanějších webových stránek na světě.

Naši nejčastějšími návštěvníky jsou uživatelé z Ruska a Spojených států. Přestože je 25% Evropanů včetně Itálie, Španělska, Francie, Spojeného království, Nizozemska, Německa, Řecka a České republiky. Jeho webová stránka je k dispozici v mnoha jazycích, takže si můžete vybrat požadovaný jazyk.

FAST-23 je kódový název pro sklad v České republice

Gearbest má skvělé recenze na Trustpilot a Resellerrating.
Z výše uvedených důvodů a konkurenceschopných cen je při objednávání zboží určitě podívejte nabídku Gearbest.

Společnost Gearbest má v obchodním oddělení EU k dispozici nabídky a produkty, které lze vybrat jako kategorii a filtr. Patří sem smartphony (Xiaomi, OPPO, Huawei), hračky s dálkovým ovládáním, fotoaparáty a další pomůcky.

Všechny předchozí objednávky například kamery SJCAM byly odeslány prostřednictvím EU Express a byly doručeny do pěti dní. Jedna objednávka byla doručena do 48 hodin!

I když se výrobky odesílány z evropského skladu, ceny jsou srovnatelné s čínskými skladovými výrobky. Jedna malá, ale očekávaná nevýhoda je, že zaplatíte přepravné, které závisí od místa určení. Pokud hledáte nákup produktů od 30 EUR, doporučujeme Gearbest.

Gearbest ve zkratce: nejnižší ceny, nejrychlejší dodání z jejich skladu v Evropské unii.

3 thoughts on “Gearbest sklady – už nefunguje skuste aliexpress.com

  1. Funguje vám Gearbest? Mně už několik měsíců ten web nejede, ráda jsem tam nakupovala.

    1. Škoda už nefungujú 🙁

    2. Už to nefuguje .. smáznu to

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.