Posted on Komentáře: 2

ENGWE ENGINE PRO recenze

Zde je přepracovaná verze vaší recenze na elektrokolo Engwe:

Kladné vlastnosti:

  • Masivní rám s možností složení
  • Hezký design
  • Dobrý výkon


Záporné vlastnosti:

  • Chtělo by to verzi se středovým motorem Bafang
  • Třeba doladit PAS šrouby a pod.
  • Vyší váha dalo se čekat
Motor 48V 750W rozebrán

Engwe ENGINE PRO je elektrokolo s robustním designem a možností složení, které patří mezi výkonnější a rychlejší modely. Jeho výkon je dobrý as hub motorem zvládá i kopce s mírným stoupáním. Nicméně, pokud hledáte elektrokolo, které zvládne i strmější kopce, doporučuji zvážit verzi se středovým motorem Bafang.

Při testování jsem si všiml, že elektrokolo jede docela dobře i na náročnějších terénech. Páska asistentu by však potřebovala doladit a páčka by mohla reagovat rychleji. Také bych doporučoval výrobcům zlepšit hall senzory, které se mohou vypálit, když se motor příliš zahřeje.

Baterie s kapacitou 48V 16Ah poskytuje dobrou výdrž a na displeji se zobrazuje přesný stav baterie. Konstrukce je opravdu robustní, nosič je dostatečně pevný na to, aby uveze i těžší zavazadla. Na druhé straně, elektrokolo je dost těžký a proto bych jej doporučoval spíše pro rekreační jízdy nebo krátké výlety.

Displej na elektrokole je barevný a má podobný design jako MX25 Gunai o výkonu 2000W. Pérování je velmi dobré, protože elektrokolo je celoodpružené a má tučné pneumatiky. Díky tomu si můžete užít jízdu i po šotolinových cestách a lehkém terénu.

Celkově, Engwe ENGINE PRO je solidní elektrokolo s dobrými vlastnostmi. Jeho cena poskytuje dobrou užitnou hodnotu a doporučoval bych jej lidem, kteří hledají spolehlivé elektrokolo pro rekreační jízdy nebo krátké výlety.

2 thoughts on “ENGWE ENGINE PRO recenze

  1. Nebrečte, že vás tlačí šrouby gripů do dlaní. Otočte objímky šrouby zespodu. Jak prosté.🙃

  2. Dalo by se více rozebrat „Třeba doladit PAS šrouby a pod.“? Mám kolo objednané, tak bych uvítal další info. Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.