Posted on Napsat komentář

Třífázový watmeter měřič spotřeby 400V/230V

T Pokud chcete měřit spotřebu celého domu nebo jednoho zařízení například elektrokotle nebo tepelného čerpadla přijde v hod Sinotimer watmeter na din lištu.

Zařízení zaznamenává spotřebovanou energii kterou ukazuje na displeji v kilowatthodin můžete si ho koupit přes náš katalog na aliexpresse za cenu za 650Kč .

Za své peníze dostanete výborný elektroměr s displejem který dokáže měřit třífázové napětí 380V-400V i jednofázové napětí 230V resp spotřebu elektřiny. Sinotimer  DDS024T podporuje normu IEC 62053-21

Norma IEC 62053-21

Zařízení pro měření elektrické energie (střídavého proudu). Osobitý požadavky. Část 21: Statické elektroměrypro měření činné energie (třídy přesnosti 1 a 2). Činný elektrický proud je přesně který zaznamenává váš distributor – za který platíte.

Vlastnosti elektroměru Sinotimer DDS024T :

  • Standardní instalace vodicí lišty 35 mm DIN
  • Dokáže měřit i jednofázovou sústavu 230V
  • Má LED indikaci zvlášt pro každou fázi
  • Přehledný displej který je podsvícený modře
  • Šrouby pro uchycení fázových vodičů do elektroměru jsou z pevného materiálu a napájecí terminál je dostatečně veliký i pro silné vodiče
  • Má dobré anti-elektromagnetické rušení, nízkou spotřebu energie, vysokou přesnost, vysoké přetížení, vysokou stabilitu, odcizení elektřiny a dlouhou životnost.

Ukázka běhu elektroměru v praxi:

Připojovaly jsme 2000w ohřívač přes AC měřič el spotřeby, měřič na displeji ukazoval spotřebu el energie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.